Koulutusala
Koulutustyyppi
Paikka

Studentum.fi:n yhteystiedot

Ota yhteyttä Studentum.fi-tiimiin

Yritystiedot

Studentum Oy
Fredrikinkatu 34 A 10
00100 Helsinki
Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Näytä puhelinnumero

Huom: Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esim. koulutushakupalvelumme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen. Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan kouluttajalta.

Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Asiakasvastaavat

Max Lundberg
Max Lundberg
Maajohtaja 
max.lundberg@studentum.fi
+358 40 080 57 11

Antti Röyttä
Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@studentum.fi

Tajzan Sharif
Tajzan Sharif
Asiakasvastaava
tajzan.sharif@studentum.fi

Sini Jääskeläinen
Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@studentum.fi

Janne Pöyhönen
Janne Pöyhönen
Asiakasvastaava
janne.poyhonen@studentum.fi

Katja Onkamo
Katja Onkamo
Asiakasvastaava
katja.onkamo@studentum.fi
+358 40 839 0819

Tuotanto & Viestintä

Maija Etokari
Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@studentum.fi
+358 400 606 166


Jyri Ojala
Tiedottaja
jyri.ojala@studentum.fi
+358 400 606 170

Anssi Mäkelä
Anssi Mäkelä
Tiedottaja
anssi.makela@studentum.fi
+358 400 606 288

Vilma-Riina Koppanen
Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@studentum.fi
+358 50 300 9200 

Emma Niemi
Emma Niemi
Tiedottajaharjoittelija
emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 166 

Emma Vuorenmaa
Emma Vuorenmaa
Tiedottajaharjoittelija
emma.vuorenmaa@studentum.fi
+358 400 606 166


Tilaa uutiskirje
Tilaa kuukausittain ilmestyvä uutiskirjeemme, niin saat ajankohtaista tietoa koulutusmaailmasta ja hakuajoista.
Hyödyllisiä linkkejä
Ammatinvalintatesti
Lisähaku
Erillishaku
Yhteishaku
Pääsykokeet
Studentum Roadshow
NAO ja ENO
Oppisopimuskoulutus
Haastattelut
Tietoa opoille