Sivuston käyttötapa: Mobiili

Ota yhteyttä

Etsitkö koulutusta? Olemme keränneet yhteen koulutuksia, jotta voisit löytää helposti seuraavan koulutuksesi.

Etsin koulutusta

Edustatko oppilaitosta ja haluat kuulla lisää palveluistamme? Klikkaa tästä ja lue lisää toiminnastamme.

Edustan oppilaitosta

   +358 (0)9 6150 0388

   info@studentum.fi

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua koulutuksien etsimiseen. Jos kysymyksesi liittyy tiettyyn koulutukseen, kannattaa asiaa tiedustella suoraan oppilaitokselta. Löydät yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.


Osoite

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Muut yritystiedot

Y-tunnus: 2342228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388


Myynti

 

Max Lundberg

Max Lundberg
Managing Director
max.lundberg@studentum.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä

Antti Röyttä
Key Account Manager
antti.roytta@studentum.fi
+358 40 162 8606

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Key Account Manager
mikko.lotjonen@studentum.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti

Laura Borseti
Key Account Manager
laura.borseti@studentum.fi
+358 50 575 4545

Heidi Leidenius

Heidi Leidenius
Project Manager
heidi.leidenius@studentum.fi
+358 400 545 868

Viestintä & Markkinointi

Emma Niemi

Emma Niemi

Communications Manager
emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino-Liisa Tuomisalo

Email Marketing &
Digital Content Specialist
ainoliisa.tuomisalo@studentum.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen

Digital Content Specialist &
Project Coordinator for Roadshow
linda.leinonen@studentum.fi
+358 40 751 4156

Tyhjä

Krista Kalaja

Digital Content Editor
krista.kalaja@studentum.fi
+358 40 125 8441

Alina Karvinen

Alina Karvinen

Digital Marketing &
Communications Intern
alina.karvinen@studentum.fi

Hanna Ahopelto

Hanna Ahopelto

Digital Marketing &
Communications Intern
hanna.ahopelto@studentum.fi

Linda Pilvinen

Linda Pilvinen

Digital Marketing Specialist
linda.pilvinen@studentum.fi
+358 50 573 0631

Salla-Sofia Lahti

Salla-Sofia Lahti

Digital Marketing Coordinator
salla.sofia.lahti@studentum.fi
+358 400 606 166

Viimeksi päivitetty: 02 touko 2022