Sivuston käyttötapa: Mobiili

Studentum.fi:n yhteystiedot

Ota yhteyttä Studentum.fi-tiimiin


Yritystiedot

Studentum Oy
Fredrikinkatu 34 A 10
00100 Helsinki

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388

Huom: Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esimerkiksi koulutussivustomme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen. Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan oppilaitoselta. Löydät oppilaitoksen yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Asiakasvastaavat

Max Lundberg
Maajohtaja
max.lundberg@studentum.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@studentum.fi
+358 40 162 8606

Katja Onkamo
Asiakasvastaava
katja.onkamo@studentum.fi
+358 40 839 0819

Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@studentum.fi
+358 40 532 6613

Mikko Lötjönen
Asiakasvastaava
mikko.lotjonen@studentum.fi
+358 50 364 9133



Viestintä & Tuotanto

Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@studentum.fi
+358 400 606 166

Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@studentum.fi
+358 50 300 9200

Emma Niemi
Tiedottaja
emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 170

Aino Tuomisalo
Tiedottaja
ainoliisa.tuomisalo@studentum.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen
Tiedottajaharjoittelija
linda.leinonen@studentum.fi
+358 400 606 166

Aurea Kling
Tiedottajaharjoittelija
aurea.kling@studentum.fi
+358 400 606 166

Viimeksi päivitetty: 22 loka 2018

Tilaa uutiskirje
Tilaa kuukausittain ilmestyvä uutiskirjeemme, niin saat ajankohtaista tietoa koulutusmaailmasta ja hakuajoista.