Sivuston käyttötapa: Mobiili

Ota yhteyttä

Etsitkö koulutusta? Olemme keränneet yhteen koulutuksia, jotta voisit löytää helposti seuraavan koulutuksesi.

Etsin koulutusta

Edustatko oppilaitosta ja haluat kuulla lisää palveluistamme? Klikkaa tästä ja lue lisää toiminnastamme.

Edustan oppilaitosta

   +358 (0)9 6150 0388

   info@studentum.fi

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua koulutuksien etsimiseen. Jos kysymyksesi liittyy tiettyyn koulutukseen, kannattaa asiaa tiedustella suoraan oppilaitokselta. Löydät yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Osoite

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Muut yritystiedot

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388

Asiakasvastaavat

Max Lundberg

Max Lundberg
Country manager
max.lundberg@studentum.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä

Antti Röyttä
Key account manager
antti.roytta@studentum.fi
+358 40 162 8606

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Account manager
mikko.lotjonen@studentum.fi
+358 50 364 9133

Laura

Laura Borseti
Account manager
laura.borseti@studentum.fi
+358 50 575 4545

Maarit Mourujärvi

Maarit Mourujärvi
Account manager
maarit.mourujarvi@studentum.fi
+358 44 273 2621

Sini Jääskeläinen

Sini Jääskeläinen
Account manager
sini.jaaskelainen@studentum.fi
+358 40 532 6613
(Opintovapaalla)

Viestintä & Tuotanto

Vilma-Riina Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Marketing Manager
vilma.koppanen@studentum.fi
+358 50 300 9200

Emma Niemi

Emma Niemi
Communications Manager
emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino-Liisa Tuomisalo
Digital Content Editor
ainoliisa.tuomisalo@studentum.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Digital Content Editor
linda.leinonen@studentum.fi
+358 40 751 4156

Eeva Numminen
Web Editor Intern
eeva.numminen@koulutus.fi
+358 400 606 170

Sinianna Kuosmanen
Web Editor Intern
sinianna.kuosmanen@studentum.fi
+358 400 606 170

Viimeksi päivitetty: 10 loka 2019